Nyhed
Bøje-ufølsom Fiber patchkabler LC-LC UPC SM G657A2 Simplex GoodFtth 1-15m

Bøje-ufølsom Fiber patchkabler LC-LC UPC SM G657A2 Simplex GoodFtth 1-15m

t9189

kr106.54

Ny vare

Bøje-ufølsom Fiber patchkabler LC-LC UPC SM G657A2 Simplex GoodFtth 1-15m

Tags: fc lc patch kabel, fiberoptiske patchcord, 100m fiber, om3, kabel-lc, pigtail sc upc, om3 patch kabel, patchcord, optisk jumper ledning, pigtail upc

Mærke GoodFtth
Størrelse 3mm
Kompatibel ibm
Oprindelse KN(Oprindelse)
Fiber Type Single Mode
Stik Type LC/UPC
Kabel-jakke farve Gul
Model-Nummer WN-PA-LCU-LCU-SM-SX3-1T15

Der er ingen kundeanmeldelser endnu.

Relaterede varer